Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zvířata na krajské výstavě 2007

 

 

KRAJSKÁ MEZIOKRESNÍ VÝSTAVA 2007

Po pěti letech pořádání Krajské meziokresní výstavy připadlo na okres Jihlava. Uskutečnila se 13. a 14. 10. 2007 v našem chovatelském areálu. Bylo vystaveno 478 kusů králíků, 408 kusů drůbeže a 450 kusů holubů. Navíc byla připravena ukázka masných plemen ovcí.

Tato výstava se setkala s velkým ohlasem vystavovatelů a návštěvníků, kteří přijeli dokonce i ze zahraničí. Proto jsem se rozhodl dodatečně vás seznámit s hlavními organizátory, vystavenými zvířaty a nejlépe oceněnými kusy.

                                                           jednatel výstavy 

 

Předseda výstavního výboru: Miroslav Caha

Jednatel výstavního výboru: Miloslav Procházka

Garant expozice králíků: Miroslav Caha

Garant expozice holubů: Miroslav Šeda

Garant expozice drůbeže: Miloslav Procházka

Prodej zvířat: Josef Novák a Stanislav Kovář

Vstupné a tombola: rodina Linhartova

Občerstvení: rodina Drmotova a Procházkova

Péči o zvířata zajistili členové ZO Brtnice

Veterinární dozor: MVDr. Pavel Bártík

Státní veterinární dozor: MVDr. Milan Novák

 

Expozice králíků - krajská soutěžní výstava

Belgický obr divoce zbarvený - 373 b - Pospíchal Boh.

Činčila malá - 376 b - Pfeifer František

Francouzský beran divoce zbarvený - 368,5 b - Koubek Jiří

Zakrslý beran strakáč divoký - 377,5 b ČC - Šíp Jindřich ml.

Moravský modrý - 374 b - Kaňka Jaroslav

                             - 374,5 b - Mahel Jiří

                             - 372,5 b - Kouba Milan

Velký světlý stříbřitý - 374,5 b - Daňhel Miloslav

                                  - 373 b - Vaněček Pavel

                                  - 377 b - Doubek Bohumil

                                  - 0 b - Hanzl Miroslav

                                  - 375 b - Mareček Jan

                                  - 380 b ČC - Ing. Novák Josef

                                  - 377 b ČC - Tecl Alois

Činčila velká - 372,5 b - Klíma Josef

Vídeňský modrý - 376 b - Kotek Ladislav

                             - 373 b - Maverc Josef

Vídeňský černý - 377 b - Tomášek Milan

Vídeňský modrošedý - 375,5 b - Hort Josef

Český albín - 375 b - Husák Pavel

                     - 0 b - Šlechtický Antonín

Novozélandský červený - 0 b - Hort Josef

                                         - 371,5 b - Malý Jan

Novozélandský bílý - 374,5 b - Seidl Zdeněk

                                  - 371 b - Mlynář Petr

                                  - 376 b - ing. Dobrovolný Josef

                                  - 379 b ČC - Penížka Luděk

Havana - 375,5 b - Nedělka Kamil

Zaječí divoce ohnivý - 377 b ČC - Jícha Jan

Malý beran divoce zbarvený - 375,5 b - Šebek Jaroslav

                                                 - 375 b - Dobrovolný Zd. - Šampión MCH

Zakrslý beran bílý červenooký - 375 b - Caha Miroslav st.

Činčila malá - 374,5 b - Bervid František

Český červený - 372 b - Šohaj Dalibor

Stříbřitý žlutý - 378 b ČC - Beneš Bohuslav

                      - 375,5 Caha Mir. ml.

Holandský černý - 377,5 b ČC - Kovář Stanislav

Anglický strakáč madagaskarový - 378,5 b ČC - Caha Mir. ml.

Tříslový černý - 377,5 b ČC - Štěpán Miroslav

Český černopesíkatý - 378,5 b ČC - Matoušek František

Zakrslý beran madagaskarový - 373 b - Mgr. Kváš Jiří

                                                     - 367 b - Husák Pavel

Zakrslý beran hototský bílý - 373,5 b - Šíp Jindřich ml.

Zakrslý beran strakáč černý - 375,5 - Šíp Jindřich ml.

Hermelín červenooký - 376 b - Caha Miroslav ml.

Zakrslý ruský černý - 375,5 b - ing. Novák Josef

Rex bílý červenooký - 376 b - Tecl Miloš

Zakrslý rex bílý červenooký - 373 b - Šíp Jindřich

Angora bílá červenooká - 373 b - ing. Dobrovolný Jaromír

Zakrslý liščí bílý červenooký - 373 b - Šíp Jindřich

Pořadí okresů: 1. Jihlava, 2. Žďár nad Sázavou, 3. Havlíčkův Brod, 4. Pelhřimov, 5. Třebíč

 

Expozice králíků - místní výstava

Německý obrovitý strakáč - 2 ks

Francouzský beran divoce zbarvený - 8 ks dvou vystavovatelů

Francouzský beran strakáč divoce zbarvený - 2 ks

Moravský modrý - 7 ks dvou vystavovatelů

Velký světlý stříbřitý - 63 ks jedenácti vystavovatelů

Činčila velká - 6 ks

Vídeňský modrošedý - 2 ks

Kastorex - 3 ks

Český albín - 6 ks dvou vystavovatelů

Meklemburský strakáč černý - 1 ks

Vídeňský modrý - 4 ks

Novozélandský červený - 12 ks třech vystavovatelů

Novozélandský bílý - 7 ks dvou vystavovatelů

Kalifornský černý - 18 ks třech vystavovatelů

Český luštič - 4 ks

Český strakáč černý - 8 ks dvou vystavovatelů

Český strakáč modrý - 4 ks

Český strakáč havanovitý - 4 ks

Aljaška - 8 ks dvou vystavovatelů

Bílopesíkatý černý - 15 ks dvou vystavovatelů

Zaječí divoce ohnivý - 4 ks

Malý beran bílý červenooký - 13 ks tří vystavovatelů

Malý beran divoce zbarvený - 4 ks

Malý beran modrý - 4 ks

Malý beran perlový - 5 ks dvou vystavovatelů

Malý beran činčilový - 2 ks

Malý beran strakáč modrý - 3 ks

Malý beran strakáč marburský - 3 ks

Český červený - 8 ks dvou vystavovatelů

Stříbřitý žlutý - 7 ks dvou vystavovatelů

Holandský černý - 3 ks

Anglický strakáč madagaskarový - 4 ks

Tříslový černý - 4 ks

Český černopesíkatý - 1 ks

Zakrslý beran bílý červenooký - 4 ks

Zakrslý beran divoce zbarvený - 1 ks

Zakrslý beran černý - 3 ks

Zakrslý beran činčilový - 1 ks

Zakrslý beran strakáč černý - 4 ks

Hermelín červenooký - 3 ks

Zakrslý ruský černý - 1 ks

Kastorex - 6 ks tří vystavovatelů

Rex slovenský sivomodrý - 3 ks

 

Expozice holubů - krajská soutěžní výstava

Český rejdič bělouš černohrotý - 471 b - Vočka Karel

Česká čejka rousná červená - 470 b - Zlatuška Bohuslav

Bublák bílý - 466 b - Tomek Martin

Kariér - 469 b - Jačo Patrik

Moravská bagdeta bílá - 462 b - Štěpánek Karel

Německý výstavní holub bílý - 473 b - Střešňák Ladislav

Německý výstavní holub šiml - 473 b - Smola Vladimír

Prácheňský káník modrý černopruhý - 470 b - Dudák Jiří

Prácheňský káník černý - 474 b - Dobrovolný Josef

Norimberský skřivan bezpruhý - 468 b - Vorlíček Tomáš

Koburský skřivan bezpruhý - 469 b - Koudelka Karel

Koburský skřivan kapratý - 467 b - Navrátil Vít

Benešovský bílý - 474 b - Svatoň Jan

                              - 468 b - Tomek Martin

Moravský pštros modrý - 468 b - Diviš Josef

                                           - 473 b - Semerád Bohuslav

                                           - 471 b - Kavka Miroslav

Moravský pštros modrý černopruhý - 469 b - Mutl Josef

Moravský pštros modrý kapratý - 470 b - Bratršovský Miloslav

Moravský pštros černý - 466 b - Nováček Jaroslav

                                         - 467 b - Folejtar Josef

Moravský pštros  černý šupinatý - 463 b - Hotárek Aleš

Moravský pštros červený - 465 b - Nováček Jaroslav

                                             - 463 b - Čermák Ladislav

Moravský pštros žlutý - 475 b - Matoušek František

Polský rys modrý šupkatý - 0 b - Růžička Roman

Polský rys modrý bělopruhý - 467 b - Pecha Josef

Polský rys stříbřitý - 464 b - Růžička Roman

King - 0 b - Jurný Josef

King bílý - 469 b - Rubeš Karel

                - 471 b - Šeda Miroslav

King modrý - 470 b - Dvořák Jaroslav

King plavý červenopruhý - 470 b - Šeda Miroslav

Český stavák - 0 b - Novotný Miroslav

Český stavák modrý - 465 b - Sommer Josef

                                      - 471 b - Novotný Stanislav

Český stavák modrý lysý - 0 b - Sommer Josef

Český stavák modrý sedlatý - 471 b - Kaser Jiří

                                                   - 473 b - Pavlíček Josef

Český stavák černý sedlatý - 471 b - Zeman Jaroslav

Český stavák černý bělohrotý - 470 b - Štolc Josef

Český stavák červený bělohrotý - 459 b - Štolc Josef

                                                         - 467 b - Svoboda Vladislav

Český stavák červený sedlatý - 469 b - Svoboda Vladislav

Český stavák žlutý lysý - 472 b - Vaněk Karel

Český stavák žlutý sedlatý - 473 b - Vaněk Karel

                                                - 471 b - Ježek Vladislav

Voorburský voláč modrý bělopruhý - 466 b - Pecha Josef

Brněnský voláč bílý - 469 b - Pařil Jiří

Pořadí okresů: 1. Jihlava, 2. Třebíč, 3. Pelhřimov, 4. Havlíčkův Brod, 5. Žďár nad Sázavou

 

Expozice holubů - místní výstava

Pávík bílý

Pávík černý

Kudrnáč

Česká čejka bezrousá černá

Prácheňský káník modrý kapratý

Prácheňský káník modrý bělopruhý

Prácheňský káník černý - dvě voliéry

Koburský skřivan bezpruhý

Lahore černý

Benešovský bílý

Benešovský černý

Texan - čtyři voliéry tří chovatelů

Gigant homer

Moravský pštros modrý bezpruhý - tři voliéry tří chovatelů

Moravský pštros modrý černopruhý

Moravský pštros černý - dvě voliéry jednoho chovatele

Moravský pštros žlutý

King bílý

King plavý hnědopruhý

Slezský voláč červený bělouš

Slezský voláč modrý bělouš

Český stavák modrý sedlatý

Český stavák černý sedlatý - dvě voliéry

Český stavák žlutý tygr - tři voliéry

Český stavák žlutý sedlatý - dvě voliéry dvou chovatelů

Voorburský voláč modrý

Brněnský voláč bílý

 

Expozice drůbeže - krajská soutěžní výstava

Česká slepice zlatě kropenatá - 276 b - ing. Dobrovolný Jaromír

Australka černá - 278 b - Suchý Tomáš

Bílefeldka rodobarvá - 281,5 b - Sedlák Alois

Hempšírka měděně červená - 276 b - Nedělka Kamil

Plymutka bílá - 279,5 b - Kaun Josef

Zdrobnělá vyandotka stříbrná černě lemovaná - 280 b - Šíp Jindřich st.

Plymutka žlutá - 277 b - Šohaj Dalibor st.

                       - 279,5 b - Kadela Miroslav

Zdrobnělá asilka pestrá - 0 b - Suchý Tomáš

Zdrobnělá asilka černobílá - 0 b - Suchý Tomáš

Bojovnice ko-šamo - 288,5 b ČC, Šampión - Sedlák Alois

Bojovnice šamo - 281 b - Dupal František

Sumatranka černá - 290 b ČC - Mišovič Erik

Zdrobnělá barneveldka dvojlemovaná - 280,5 - ing. Bouma Jan

                                                     - 0 b - Zeman Jaroslav

Zdrobnělá bílefeldka rodobarvá - 280,5 - Sedlák Alois

Zdrobnělá plymutka černá - 279,5 b - Křivohlavý Zdeněk

                                      - 276 b - Starková Michaela

Zdrobnělá plymutka žlutá - 282 b ČC - Křivohlavý Zdeněk

Zdrobnělá vyandotka stříbrně koroptví vlnitá - 278,5 b - Moravová Vlasta

Zdrobnělá plymutka žlutá kolumbijská - 276 b - Čermák Ladislav

Zdrobnělá plymutka koroptví - 274 b - Křivohlavý Zdeněk

Jokohamka červeně sedlatá - 280 b - Mišovič Erik

Zdrobnělá velsumka rezavě koroptví - 276,5 b - Tecl Alois

                                                    - 281 b - Dohnal Josef

                                                    - 280 b - Čech Stanislav

Zdrobnělá vyandotka bílá - 279,5 - Dvořák Jaroslav

                                     - 280 b - Špátová Marie

Zdrobnělá vyandotka stříbrně koroptví vlnitá - 278,5 b - ing. Jindra Miroslav

Zdrobnělá vyandotka žíhaná - 276 b - Caha Miroslav

Zdrobnělá vyandotka černá bíle skvrnitá - 283,5 b ČC - Folejtar Josef

Zdrobnělá vyandotka žlutá - 279 b - Šíp Jindřich st.

                                       - 280 b - Dvořák Jaroslav

Zdrobnělá vyandotka žlutá černě kolumbijská - 279,5 b - Kovář Stanislav

Zdrobnělá vyandotka modrozlatá - 282,5 b ČC - Šíp Jindřich

Zdrobnělá brahmánka žlutá černě kolumbijská - 282 b - Caha Miroslav ml.

Zdrobnělá bojovnice indická bažantí - 281 b - Procházka Miloslav

Zdrobnělá bojovnice indická modře bažantí - 281,5 ČC - Procházka Miloslav

Zdrobnělá vyandotka žlutá kolumbie - 284,5 b ČC - Hort Josef

Zdrobnělá fénixka zlatokrká - 283 b - Mišovič Erik

Pižmovka bílá - 276 b - Halva Jaroslav

Sebritka zlatá černě lemovaná - 279,5 b Šampión MCH - Nedělka Aleš

Rousná zakrslá porcelánová - 280 b - Daňhel Miloslav

Perlička divoká - 278,5 b - Tecl Miloš

Husa česká - 276 b - Halva Jaroslav

Kachna indický běžec černý - 283 b ČC - Procházka Miloslav

Kachna zakrslá stříbrně divoká - 281 b - Durda Bohumil

Kachna saská - 0 b - Havelková Jaroslava

Kachna smaragdová černá - 283 b ČC - Procházka Miloslav

Kachna vysokohnízdící létavá bílá - 283 b - Suchý Tomáš

Pořadí okresů: 1. Třebíč, 2. Jihlava, 3. Havlíčkův Brod, 4. Pelhřimov, 5. Žďár nad Sázavou

 

Expozice drůbeže - místní výstava

Hamburčanka stříbrná černě tečkovaná

Amrokska krahujcovitá - 2 voliéry

Australka černá

Oravka hnědá - 2 voliéry

Plymutka modrá - 2 voliéry

Zdrobnělá velsumka rezavě koroptví - 3 voliéry tří chovatelů

Zdrobnělá vyandotka bílá - 4 voliéry čtyř chovatelů

Zdrobnělá vyandotka černá bíle skvrnitá

Zdrobnělá vyandotka bílá černě kolumbijská - 3 voliéry dvou vystavovatelů

Zdrobnělá vyandotka stříbrně koroptví vlnitá - 3 voliéry dvou chovatelů

Zdrobnělá vyandotka žíhaná - 3 voliéry dvou chovatelů

Zdrobnělá vyandotka bílá černě lemovaná - 2 voliéry dvou chovatelů

Zdrobnělá vyandotka černá

Zdrobnělá vyandotka žlutá

Zdrobnělá vyandotka žlutá černě kolumbijská - 6 voliér čtyřech chovatelů

Zdrobnělá brahmánka koroptví vlnitá - 2 voliéry dvou chovatelů

Bojovnice tuzo

Zdrobnělá bojovnice indická bažantí - 4 voliéry

Zdrobnělá bojovnice indická modře bažantí - 2 voliéry

Zdrobnělá bojovnice indická bíle bažantí - 2 voliéry

Zdrobnělá bojovnice indická bílá - 3 voliéry

Zdrobnělá asilka pestrá

Zdrobnělá malajka krahujcovitá - 2 voliéry

Zdrobnělá holanďanka černá

Hedvábnička vousatá bílá - 2 voliéry

Antverpský vousáč křepelčí - 2 voliéry

Antverpský vousáč černý

Antverpský vousáč porcelánový

Bantamka oranžovokrká

Rousná zakrslá porcelánová

Rousná zakrslá žlutobílá

Perlička divoká

Krůta měděná

Husa labutí šedá

Husa labutí bílá

Kachna indický běžec černý

Kachna indický běžec modrý - 2 voliéry

Kachna pekingská kolmá bílá - 2 voliéry

Kachna pomořanská černá s bílou náprsenkou

Kachna zakrslá divoce zbarvená - 2 voliéry

Kachna zakrslá modře divoce zbarvená

Plymutka bílá

Zdrobnělá brahmánka žlutá černě kolumbijská

Zdrobnělá plymutka černá

Sebritka stříbrná černě lemovaná

 

Myslím, že výčet je velmi dlouhý a nechtěla se mi vypisovat jména všech vystavovatelů. Pokud by měl někdo zájem o adresy, příp. ocenění konkrétních zvířat, rád mu je sdělím, pokud mě e-mailem kontaktuje.

 

                                                          jednatel výstavy a ZO