Jdi na obsah Jdi na menu
 


Pozvánka na výstavu 2018

Brtnice1.JPG

ZO ČSCH BRTNICE VÁS SRDEČNĚ ZVE K NÁVŠTĚVĚ A OBESLÁNÍ OBLASTNÍ VÝSTAVY DROBNÉHO ZVÍŘECTVA KONANÉ DNE 1. AŽ 2. ZÁŘÍ 2018 V CHOVATELSKÉM AREÁLU V BRTNICI PŘI PŘÍLEŽITOSTI POUTĚ.                                                                                                               Mimo pestré expozice králíků, drůbeže a holubů je připravena i bohatá tombola a příjemné posezení s přáteli u občerstvení.             Na Vaši návštěvu a obeslání výstavy se těší pořadatelé.   

                                                                                                                                                        VÝSTAVNÍ PODMÍNKY:

Králíci mohou být vystaveni jednotlivě nebo v kolekcích dle platného Vzorníku.
Drůbež bude vystavena ve voliérách v počtu 1.2 nebo 1.1 u vodní drůbeže, případně 2 – 3 kohouti.
Holubi budou vystaveni ve voliérách po 5 kusech.
Příjem zvířat bude 31. 8. od 17 do 21 hodin a 1. 9.  do 08.00 hodin. Při přejímce zvířat odevzdejte rodokmeny prodejných zvířat. Chovatel ručí za naočkování a zdravotní stav svých zvířat. Na přepravkách musí být uvedena hmotnost zvířat. Na výstavě bude prováděno pouze kontrolní vážení, případně zvážení nezvážených zvířat.
Posouzení zvířat proběhne 1. 9. bez přístupu veřejnosti. Na nejlépe oceněná zvířata nebo kolekce budou uděleny čestné ceny.
Výstavní katalog bude vydán s oceněním.
Otevřeno pro veřejnost bude 1. 9.  od 8 do 18 hodin a 2. 9. od 8 do 17 hodin.
Uzávěrka přihlášek je 20. 8. Přihlášky odevzdávejte osobně nebo poštou na adresu:
Ing.Miroslav Caha, Pod Kaplou 125, 588 32 Brtnice, tel.: 728 725 596,
Do přihlášky uvádějte registrační značky, čísla kroužků, případné ceny prodejných zvířat. Noví vystavovatelé doloží razítkem ZO na přihlášce členství v ČSCH.
Prodej zvířat se uskuteční prostřednictvím garantů. Prodaná zvířata budou vydávána ihned. Cena prodejných zvířat bude ve výstavním katalogu zvýšena o 10%.
Výstava končí 2. 9. v 17 hodin. Poté budou vydána zvířata vystavovatelům.
 
Výstavní výbor odpovídá za řádné ustájení, napájení, krmení a uhradí škody na zvířatech prokazatelně vzniklé v průběhu výstavy.
 
S pozdravem Výstavní výbor ZO ČSCH Brtnice